Quarra

Quarra-Forum Najlepszej Gildi w Cabalu ;]


#1 2007-11-07 17:36:32

Xadmir

Regular

6612243
Skąd: Bartniki roks ^^
Zarejestrowany: 2007-11-06
Posty: 33
Punktów :   

Taktyka dla Bladera

Skoro jest FB to moze byc tez Blader.
Tutaj daje link do poradnika by SADYSTA:

http://cabal-online.org/viewtopic.php?t=111

Jest tutaj wiekszosc informacji. Jednak chcialbym dac kilka rad ktore nasunely mi sie podczas mojej gry:

1. Uwazam ze skilowanie magii w przypadku bladera jest bezsensowne przynajmniej do jakiegos 100lvl.
Dlaczego??
Poniewaz nie bedziecie uzywali jej prawie w ogole ew. do skilowania sworda dzieki umiejetnosci Force Change ale i tu nie sa potrzebne super skile w magii.

2. Nie zakladajcie Armour seta poniewaz pozniej i tak bedziecie uzywali Mystic Set dla Bladera. Chyba ze macie duzo kasy i nudzis ie wam w zyciu to mozna sie bawic ale naprawde uwazam ze bezsensu jest to robic.

3. Nie kupujcie Mana Mastery bo jest to totalna strata kasy oraz miejsca w skilach UPGRADE. Pozniej i tak byscie musieli to wycofac na rzecz upgrade do atalu lub innych statystyk wiec naprawde podarujcie sobie.

4. Uzywajcie skili atakujacych kilka mobkow naraz oraz myslcie o tym ze nie zawsze najwiekszy DMG=najbardziej oplacalny skill.


Na koniec powiem tak:

Blader zaczyna sie robic naprawde dobra postacia dopiero po uzyskaniu G. Mastera i ostatniego skila ktory daje naprawde duzo. Wczesniej skile te sa przynajmniej wedlug mnie troche slabe ;]

Jezeli bedziecie znudzeni gra Bladerem ( jak ja kolo 60 lvl) to musicie zasicnac zeby i dozyc jakos do tego 75 lvlgdzie otworem stanie LiD i inne krainy.

POWODZENIA!!!


Nie wiem jaka broń zostanie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glatorianie.pun.pl www.swsimgrafika.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.304gdh.pun.pl www.musiccorner.pun.pl