Quarra

Quarra-Forum Najlepszej Gildi w Cabalu ;]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-04 09:36:32

Shiryu

Novice

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 8
Punktów :   

Warrior`s the best by ShiryuPL

Elo jak wiecie teraz gram na warku moim zdaniem zxxxa (cenzura) postać jej atuty to:
-dobry def
-zaczadzisty atak
-dużooo hp
-no i fajny wygląd ^^
A tak na poważnie warka uważa sie za postać zxxxą (cenzura), ale po 60lv (lub gdy ma mastera) i to prawda, ale trzeba pamiętać, że warrior ma chyba najmocniejsze skille na cabalu (pamijajac kilka mocny skilli dla innych klas)jednak uderza NAJWOLNIEJ i jego skille mają ogromny cooldown...Jednak jest w nim to cos, że jak robie jakiś mocny skill czuje jego moc...dlatego gram warkiem i tego brakowało mi w FA.
Zamierzam tu zamieścić poradnik z moim sposobem skillowania (jak dobiłem mastera do 59lv ^_^).

Aha jedna ważna rzecz kiedy zaczniesz grać od początku warriorem(jako pierwsza postacią)możesz być lekko rozczarowany bo warrior naprawdę dobre skille zaczyna mieć na expercie i dla początkującego gracza może się szybko znudzić...

Ostatnio edytowany przez GrzesFB (2007-12-13 08:35:09)


||_, ([]) ||_,

Offline

 

#2 2007-12-12 11:33:59

BloodSesis

Apprentice

7868219
Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2007-11-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Warrior`s the best by ShiryuPL

ja tez tak uwazam tylko "jezeli" ktos wbil a mastera i uwaza ze skil z gma jest mu narazie niepotrzebny bo ma taki sam dmg niestety ten ktos sie myli. poniewaz skil z gma warka ma 2x wiekszy dmg choc to niepisze i mniejscy cooldown :) i jezeli ktos uwaza ze na pvp "warriora" najlepiej uzywac skili z gma, a mastera,mastera to jest w bledzie poniewaz:
majac skil z gma(Whirlwind) na 9 lv skil z a mastera(Terra Break)(15 lv) i skil z experta (Rolling Crash)(9 lv) mozemy szybko uzyc skila z gma bo czas skila Whirlwind sie konczy i mozemy szybko ponownie go uzyc i ten ktos niebedzie mogl cie dobic albo niebedzie mogl uzyc potka jednak ze skil z a mastera jest do dupy =/ ale po update maja byc nowe skile i ciekawe jak to sie wszystko ulozy....

Offline

 

#3 2007-12-13 08:37:33

GrzesFB

Admin

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 145
Punktów :   

Re: Warrior`s the best by ShiryuPL

na PvP  nigdy sie nie uzywa G.M- A.M - M

pisałem to w info o PvP

w PvP wazniejszy jest DPS (obrażenia na sekunde)


LID - 17.36
RS - 21.31
B1F - 50.07

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aishwarya.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.musiccorner.pun.pl www.glatorianie.pun.pl www.swsimgrafika.pun.pl